Kendirliler Haddecilik

Hakkımızda

Ticari hayatına 2003 yılında Payas Organize Sanayi Bölgesi’nde başlayan Kendirliler, bugün geldiği noktada tescilli sermayesi 12 milyon, aktif büyüklüğü 85 milyon, yıllık cirosu 250 milyonun üzerinde olmak üzere kurumsal, dinamik ve sektörde öncü firmalar arasında istikrarlı bir şekilde yerini almaktadır. Sektörün lider kuruluşları arasında yer almakta olan firmamız, Türkiye'deki ilk 500 sanayi firması arasında yer almaktadır.

Teknolojinin son sistemlerini kullanarak her geçen yıl üretim kapasitesini, çalışan sayısını, satış rakamlarını, yatırım miktarlarını ve kurumsal yapısını geliştiren Kendirliler, yıllık ortalama 500.000 Ton/Yıl üretim kapasitesine sahiptir.

İlerlemenin ve büyümenin sadece satışlar ve varlıklar ile olmadığı bilinci ile yıllar içerisinde firma bünyesinde kalite kontrol birimi oluşturulmuş, üretilen ürünlere kalite standartları getirilmiş ulusal ve uluslararası kuruluşlardan kalite belgeleri alınmış bir firma yapısına sahip olan Kendirliler, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı ile ilerlemektedir.

Üretim, finans, pazarlama ve satın alma konularında bilgili, deneyimli ve uzman kadrosu ile tüm alanlarda kurumsallaşarak, geleceğe dönük var olmanın ve büyümenin en önemli temel taşlarını oluşturma hedefinden şaşmayan Kendirliler, yenilikçi uygulamalara odaklanarak tüm paydaşlarına katma değer katma ilkesinde hizmetlerine devam etmektedir.

Tanıtım Filmimiz